Ponuka

Prírodovedné projekty Nenápadní hrdinovia Europeans for Peace Projekty v školskom roku 2006/2007 Projekty v školskom roku 2007/2008 Výmenný pobyt Ansbach - Kežmarok

Prírodovedné projekty

Naša škola je zapojená do viacerých aktivít, ktoré prispievajú k modernizácii a skvalitneniu vyučovania prírodovedných predmetov.

Pri realizácií niektorých podujatí spolupracujeme s Prírodovedeckou fakultou UPJŠ v Košiciach. Pre žiakov druhého ročníka organizujeme už niekoľko rokov počas maturitných skúšok Prírodovedný deň, v rámci ktorého pracovníci fakulty prichádzajú na našu školu so zaujímavými populárno-vedeckými prednáškami z matematiky, fyziky a informatiky. Riešitelia olympiád sa zúčatňujú rôznych seminárov organizovaných PF UPJŠ, učitelia sa zúčastňujú mnohých školení a konferencií.

• Gymnázium P. O. Hviezdoslava v Kežmarku
    Hviezdoslavova 20, Kežmarok